Кошик
85 відгуків
promo_banner
Интернет магазин Мастеркласс
+380 (98) 348-69-49
+380 (93) 921-74-59
+380 (66) 798-22-20

ЛАМПИ для МАНІКЮРУ/ПЕДИКЮРУ

Як вибрати лампу для манікюру? Це питання цікавить багатьох дівчат, адже вибір манікюрних ламп з кожним роком стає все більше. Так що ж краще: УФ лампи, LED, CCFL або CCFL+LED? Яку ж вибрати лампу для сушіння гель лаку і гелю? Давайте розбиратися разом!

Ультрафіолетові лампи - це один з найпоширеніших видів ламп, вони часто застосовуються для домашнього манікюру і початківцями майстрами, оскільки мають досить демократичну ціну і максимально зручні у використанні.

Вони оснащені люмінесцентними лампочками що робить їх у 3-6 разів більш економними, ніж лампи розжарювання. Така лампа прослужить від 6000 до 12000 в залежності від умов експлуатації, якості матеріалів, кількості включень і перепадів енергії.

До недоліків можна віднести: високу робочу температуру, лампа може нагріватися до 50°С і вище, тому слід бути обережним при полімеризації гелю. При зниженні напруги більше ніж на 15% лампа може не включиться.

Не слід забувати про рекомендації при використанні: бажано не дивитися на працюючі лампочки, оскільки у включеному стані вони негативно впливають на людське око.

УФ лампи бувають двох видів з Електронній або Індукційної схемою запалювання.

Електронна

Перший тип має досить нескладну конструкцію і тому є більш ремонтопрігодним, а також має відносно легку вагу, близько 1 кг. Даний вид ламп найбільш популярний і має досить низьку ціну, але слід пам'ятати, що електронна схема запалювання на відміну від індукційної не має захищених вузлів, що робить її більш чутливою до перепадів напруги. При купівлі змінних ламп слід звертати увагу на маркування, вона повинна бути UV-9W.

Індукційна

Лампи з індукційної схемою запалювання менш поширені за рахунок більшої ціни і великих габаритів, ваги такої лампи близько 2 кг. Ці лампи засновані на безе більш складної конструкції і мають вбудований електромагнітний дросель. Так само конструктивною особливістю такої лампи є розташування стартера безпосередньо в цоколі кожної лампочки, саме тому лампа включається як би не відразу і перед повним включенням вона блимає пару раз, але це робить їх більш стійкими до перепадів напруги. Стандартна для маркування змінних лам UV-9W-L.

LED Лампи - це лампи працюють на світлодіодах. Їх перевагою є низька робоча температура і висока економність, вони так само абсолютно безпечні для шкіри. Їм не потрібна заміна лампочок, а термін їх роботи становить від 50 до 100 тисяч годин.

В LED лампи швидкість висихання гель-лаку значно вище ніж у звичайній Уф лампі, однак, слід пам'ятати, що LED лампи сушать тільки LED-активні гель-лаки і гелі. Так само до недоліків можна віднести досить високу вартість.

LED лампи екологічно безпечні, не мають негативного випромінювання і безпечні для шкіри. При тривалому використанні трапляється вигоряння одного або пари світлодіодів, це не є проблемою і не вимагає термінової заміни, а лише незначно позначається на загальній потужності лампи.

Гібридні лампи CCFL+LED лампи - поєднують в собі два типи полимеризующих лампочок LED і CCFL, дані лампи можна використовувати для роботи з будь-якими типами покриттів, як гель-лаків, так і гелів різної щільності. Вони кардинально відрізняються від звичайних УФ ламп, як швидкістю сушіння, всього 30 секунд, компактним розміром, так і відмінним дизайном.

Гібридна лампа має 6 ЛІД лампочок, які розташовані по внутрішньому периметру всієї лампи і одну спіраль CCFL, яка закріплена зверху. Всі лампочки, розподіляючи між собою 36 ват, рівномірно і якісно сушать гель-лак або гель, а дзеркальні відбивачі всередині дозволяють направляти промені лампочок безпосередньо на нігтьову пластину. Особливо слід виділити наступні переваги:

- Гріється в рази менше звичайних уф ламп.

- Термін експлуатації не залежить від кількості включень і виключень.

- Є екологічними і безпечними для шкіри.

- Мають тривалий термін служби.

CCFL+LED лампа, на данный момент является лучшим выбором, как для дома, так и для салонов маникюрного сервиса, кроме того лампа очень экономична и потребляет небольшое количество электроэнергии.

Существуют и гибридные УФ+LED лампы, они сочетают в себе преимущества LED и УФ ламп, однако они имеют более высокую цену и не очень распространены.

  УФ LED CCFL Гибриды
Срок работы, час. 5000 — 1000 50 000 — 100 000 80 000 80 000
Замена лампочек Раз в 2 — 3 месяца Не требуется Не требуется Не требуется
Оптимальная мощность 36 — 54 Вт 9 — 12 Вт 12 — 18 Вт 24 — 36 Вт
Скорость полимеризации 2 — 3 минуты 30 — 60 секунд 2 — 3 минуты 30 — 60 секунд
Что можно сушить Все, кроме составов с пометкой LED Универсальные гели и гель-лаки нового поколения, составы с маркировкой LED Все, кроме составов с пометкой LED Абсолютно все типы полимерных покрытий
Габариты 1 — 2 кг 0,5 — 1 кг 1 — 2 кг 1 — 2 кг

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner